_DSC0997

Мы стремимся к тому, чтобы сформировать лояльность Инвесторов к нашему проекту Lipkan Group.

Наша цель: формирование надежных финансовых механизмов достижения Вами ваших задач в долгосрочной перспективе и гарантированного сохранения денег вашей семьи.

Для реализации Ваших финансовых целей, мы в рамках проекта Lipkan Group для Вас формируем:

 • устойчивое предпочтение инвестиционному проекту Lipkan Group
 • чувство удовлетворения сотрудничества с проектом Lipkan Group
 • эмоциональную и рациональную составляющие как единое целое усиления желания сотрудничать с проектом Lipkan Group
 • нечувствительность к действиям конкурирующих финансовых учреждений
 • желания и стремления продолжать инвестировать, а также советовать друзьям и знакомым наш проект Lipkan Group.

 

Именно поэтому, руководством проекта Lipkan Group было принято решение:

с 1 февраля 2020 года каждому инвестору, инвестирующему в Lipkan Group от 36 000 $ на срок от 3 лет, на срок участия в инвестиционном проекте формируется дополнительный источник пассивного дохода и рисковой защиты в форме приобретения именного полиса лайфового накопительного страхования на сумму 1 % от суммы инвестиций у мирового лидера — лайфовой компании Metlife Inc https://www.metlife.ua/.

Давайте разберем, как это работает на конкретном примере.

 1. Вы приняли решение инвестировать, например 100 000 условных единиц по первому инвестиционному портфелю с гарантированной пониженной процентной ставкой на 5 лет под 14 % без подключения опции «Капитализация».
 2. Вы — мужчина, Вам 35 лет. Дата рождения : 16 февраля 1985 года.
 3. Проект Lipkan Group в соответствии с концепцией «Искренняя лояльность» приобретает Вам за наш счет полис лайфового накопительного страхования компании Metlife.
 4. Выгодоприобретателем по данному полису будет выступать лицо, конкретно указанное Вами. То есть, все деньги, которые мы вложим в полис, достанутся Вам. В этом есть смысл нашей лояльности.
 5. Сумма полиса за первый год составит 1 процент от суммы инвестиции = 24 000 грн.
 6. Срок действия полиса 25 лет (его можно изменить после 3 года, можно не платить после окончания срока Инвестиционного договора с Lipkan Group (после 5 лет) и в конце срока — через 25 лет получить свои деньги с процентами за весь срок).
 7. Программа «Золотой капитал».

Що Ви отримаєте від Lipkan Group в аспекті Вашого ризикового захисту (розрахунок є прогнозним і не може бути використаний для чітких та моделей для власних цілей):

 • Дожиття 489 488 грн. + Додатковий інвестиційний дохід (далі — ДІД) + Спеціальний фонд індексації (далі — СФІ)*
 • Смерть внаслідок хвороби 489 488 грн. + 50 грн. + індексація* + ДІД + СФІ*
 • Смерть внаслідок нещасного випадку 1 468 464 грн. + 50 грн. + індексація* + ДІД + СФІ*
 • Смерть Застрахованої особи та його/її подружжя внаслідок одного нещасного випадку 1 968 464 грн. + 50 грн. + індексація* + ДІД + СФІ*
 • Непрацездатність внаслідок нещасного випадку від 0,5% до 100% від 978 976 грн. + індексація*
 • Постійна та повна непрацездатність Страхувальника з будь-якої причини Звільнення від сплати Страхових Премій Переломи внаслідок н/в 3%-100% від 30 000 грн. в залежності від складності перелому
 • Опіки внаслідок н/в 16%-100% від 30 000 грн. в залежності від стадії опіку
 • Тілесні ушкодження внаслідок н/в 2%-100% від 15 000 грн. в залежності від складності ушкодження
 • Діагностування будь-якого із 7 критичних захворювань 50 000 грн.
 • Хірургічне втручання внаслідок нещасного випадку % від 15 000 грн. в залежності від складності хірургічного втручання

 

Що Ви отримаєте від Lipkan Group в аспекті створення Вашого альтернативного фінансового накопичення (розрахунок є прогнозним і не може бути використаний для чітких та моделей для власних цілей):

 1. Якщо Ви вирішите після завершення термінів інвестиційного договору (за нашими умовними параметрами — 5 років) припинити подальше співробітництво і далі самостійно не сплачувати страхові премії, то Ви не будете вже мати ризикового захисту. Натомість у Вас залишається можливість через 25 років забрати накопичені нашим проектом для Вас кошти. Це складатиме (з урахуванням середньорічної відсоткової ставки на рівні 10 %) протягом 25 років суму в розмірі: 600 000 грн.
 2. Якщо ж Ви вирішите після закінчення терміну дії нашого інвестиційного договору продовжувати накопичувати собі на період відпочинку, не індексуючи страхові премії, тобто вкладати кожного року починаючи з шостого (попередні пять років страхові премії ха вас сплачував проект Lipkan Group) рівно 24 000 грн, то Ви:
 • зберігаєте протягом дії полісу — протягом 25 років — ризиковий захист;
 • Ви можете змінити рівень оплати ризикового захисту як в бік збільшення так і в бік зменшення;
 • Ви отримаєте через 25 років у 2045 році — 1 353 375 грн.

3. Якщо ж Ви вирішите після закінчення терміну дії нашого інвестиційного договору продовжувати накопичувати собі на період відпочинку, при цьому індексуючи за власні кошти власні страхові премії, тобто вкладати кожного року починаючи з шостого (попередні пять років страхові премії ха вас сплачував проект Lipkan Group) за пропозицією від компанії Metlife Inc індексовані премії, то Ви:

 • зберігаєте протягом дії полісу — протягом 25 років — ризиковий захист;
 • можете змінити рівень оплати ризикового захисту як в бік збільшення так і в бік зменшення;
 • отримаєте через 25 років у 2045 році — 2 545 631 грн.

Окрім цього, проект Lipkan Group допомагає отримати податкову знижку — сформоване нами альтернативне джерело Вашого грошового потоку.

Детальніше і конкретно з цифрами про податкову знижку читайте тут, конкретні викладки з цифрами про податкову знижку при Інвестуванні в іпотечний кредитний портфель читайте тут.

Почасти, коли ми зустрічаємося з Інвесторами, то нам ставлять запитання: а що буде, у випадку, якщо з нашим проектом і конкретними людьми, відповідальними за фінанси, щось трапиться?

За даного випадку, ми ставимо дзеркальне запитання:

хто з Ваших фінансових партнерів чи навіть в банку передбачив можливість того, щоб Ваші гроші дісталися обов’язково Вашій родині, якщо щось трапиться з Вами?

Інвестор має бути впевнений, що у випадку форс-мажору із його здоров’ям або життям, його фінансові активи матимуть чітко визначеного Інвестором у відповідному договорі вигодонабувача.

І у цьому аспекті проект Lipkan Group пропонує на ринку фінансових послуг оригінальний та інноваційний підхід, який уможливлює Інвестору бути певним у збереженні власних коштів у випадку настання форс-мажорних обставин із ним.

Тобто під час взаємодії з нами Інвестор має надійний страховий захист свого життя та здоров’я, а також формує додаткові резерви на випадок лікування без необхідності зниження рівня фінансової активності або ліквідності інвестицій.

 

Щира лояльність від Lipkan Group для Вас це:

 1. Надійність вкладення і повернення інвестицій, навіть через настання з Інвестором форс-мажорних обставин.
 2. Ризиковий захист на період дії Інвестиційного договору (від 3 років і суми інвестиції від 36 000 у.о.).
 3. Додатковий, бонусний оверінвестиційний дохід, сформований шляхом генерування прибутку через дію полісу лайфового накопичувального страхування компанії Metlife Inc.
 4. Ще одне джерело вашого грошового потоку через повернення податкової знижки.

 

Lipkan Group — завжди дбає про безпеку і здоров’я своїх інвесторів з метою отримання насолоди від ефективного функціонування створених довготривалих джерел грошового потоку!

Про автора

Close