ЛІПКАН Володимир Анатолійович — доктор юридичних наук, доцент, академік Академії наук вищої освіти України, академік Міжнародної кадрової академії. Керівник апарату Федерації Кікбоксингу України ІСКА. Аналітик і стратег побудови безпекового щасливого суспільства.

DSC_1962Захистив кандидатську дисертацію з проблем боротьби з тероризмом, докторську — з проблем правового регулювання національної безпеки. Зараз цікавлюсь та науково досліджую проблеми стратегічних комунікацій, котрі включають в себе 17 складових. Постійно працюю над різноманітними науковими дослідженнями, випускаю книжки, готую науковців.

У різні роки навчався в:  Національній академії внутрішніх справ; Міжнародній правоохоронній академії в Будапешті, Угорщина; Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу; Міжнародній Правоохоронній академії в США, штат Нью-Мексіко, м. Розвел; Навчально-науковому інституті менеджменту безпеки Університету економіки та права „КРОК”; Інституті національної безпеки Університету Делавер (NSI, Delaware, USA).

 

Маю значний досвід законотворчості, оскільки в різні часи був консультантом комітету і помічником народного депутата ВРУ.

Я на громадських засадах обіймаю посаду Голови Інституту стратегічних комунікацій в Глобальній організації союзницького лідерства, є засновником громадської організації «Стратком», також мною зареєстрований журнал «Імперативи розвитку цивілізації», в якому висвітлюються найбільш актуальні проблеми сучасного розвитку різних соціальних систем.

Для реалізації моїх проектів, в рамках організації функціонує власне видавництво.

Моє хоббі — це телебачення.

Втомившись від почасти недолугих журналістів, котрі своїми нефаховими репортажами та коментарями поінколи забруднюють інформаційний простір, за допомогою професіоналів з УТ-1, я розробив авторський проект і отримав можливість його реалізувати на базі телеканалу Перший Ukraine. Отримав неоціненний досвід, який буду прагнути розвивати й надалі.

Окрім цього, працюю над створенням картин з історичної тематики дохристиянської епохи розвою нашої держави.

Люблю спорт.

У моїй родині всі люблять спорт. Власно я займаюся боді-фітнесом тричі на тиждень. Дружина відвідує Fit Curves, а діти тренуються на секціях спортивної гімнастики та акробатики.

Люблю гарно поїсти і смачно готувати.

Люблю мистецтво та підтримую різні мистецькі проекти в рамках реалізації концепції культурної дипломатії.

Close