20181012_131809

 

Сьогодні як Президент Глобальної організації союзницького лідерства, взяв участь в офіційних заходах, присвячених святкуванню Дня захисника України.

Сьогодні біля стін Верховної Ради України було приємно бачити не бійки / страйки / протести тощо, а урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України, в яких кадети ліцею 23 «Кадетський корпус» м. Києва взяли безпосередню участь.

Завдячуючи чудовій організації відчувався дух справжнього свята, адже сьогодні також виповнюється 10 років з дня заснування даного елітного навчального закладу.

Програма проведення урочистостей була надзвичайно цікавою, змістовною, лаконічною і чутливою.

Це і урочистий виніс державного прапора, і передача прапора випускниками ліцею своїм молодим послідовникам, і вітання народних депутатів Лапіна Ігоря, Суслової Ірини, Фріз Ірини, а також першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки Алєксєєнко Андрія.

Приємно будо дивитись і на святковий виступ кадетів з Ніжина, а також чути вітання від колег-кадетів з Ізмаїльського військово-морського ліцею.

Гідно вшановано НАШИХ ГЕРОЇВ, які віддали своє життя в ім’я незалежності та свободи України, діти яких продовжують гідний шлях своїх батьків, навчаючись у ліцеї.

Дякую педагогічному та офіцерському складу, а також прекрасним хореографам, які як зажди здійснили чудову постановку танцю, а також духовому оркестру, жива музика якого надихала.

Особлива дяка директорові ліцею Головіхіній Наталії Михайлівні, завдячуючи наполегливій і копіткій системній праці якої власно і відбулося таке масштабне і величне свято.

Зі святом, Вас! З Днем Захисника України!

Про автора

Close