3

Хочеш бути упевненим у собі — оточуй себе тими, з ким можеш вмотивовано і переконливо рухатися вперед, незважаючи на клятьбу і цькування, зневіру і відверту профанічну критику, сарказм і сардонізм, а подеколи і відверті образи, окуті завзятим відстоюванням роками напрацьованої моделі життя.

Атрактор спочатку завжди зазнає таких впливів, але згодом притягує до себе з неймовірною і невідворотною силою.

Адже сьогодні ми не галасливо обіцяємо Новий економічний курс і чергове політичне диво.

Ми:

1) відверто і впевнено розширюємо горизонти фінансової свідомості людей,

2) формуємо засади для розвитку нового світогляду — світогляду вільної людини, відповідальної за своє життя і своїх близьких,

3) формуємо підґрунтя для творення середнього класу, як носія нової ідеології постмодерністської соціальної системи,

4) надаємо практичних можливостей щодо творення ВЛАСНИМИ руками і головою ВЛАСНОГО майбутнього.

Ми шукаємо людей, здатних мислити самостійно.

Тих, кого не влаштовують буденні формули «державної пенсії», 45 -річного рабства у вигляді походів «на роботу» або чергові теревені щодо «економічного дива» або «світлого майбутнього» від політиків різного штибу.

Хто і як сьогодні сприймає цей виклик — це і є маркером здатності мислити стратегічно, не звужуючи себе рамками нав’язаних кліше.

Сьогодні є реальна та діюча альтернатива.

Хто і як розпоряджатиметься даною інформацією — це його власний вибір. Це — власна відповідальність конкретної людини: не політика, не начальника або іншого керівника. Саме конкретної людини.

Але сьогодні, завдячуючи Metlife Україна, а також через активну та системну роботу компанії Starlife — цей вибір у нас з Вами вже є!

Живіть розумно!

Заробляйте, накопичуйте та інвестуйте — відповідально!

Будьте щасливими і фінансово вільними !

#Starlife#LipkanLifeInsurance#Metlife#prosperity#pensionplan#Insurance,#пенсійненакопичення#пенсія#відпочинок#щастя#гіднастарість #надійнийзахист #легальнийзаробіток#ситемнийрозвиток#MLM#системненавчання

Про автора

Close