LE20

У своїй попередній статті, проаналізувавши категорії стратегічних національних інтересів через дослідження інтелектуального потенціалу та інтелектуального лідерства, я звернув увагу на ту обставину, що:

одним із компонентів досягнення стратегічної мети виступає формування сприятливих умов для розвитку щасливої протягом усіх періодів життя людини

Детальніше тут:

https://censor.net.ua/blogs/3101079/ntelektualniyi_potentsal_ta_ntelektualne_lderstvo

Тож, онтологічне значення полісу лайфового накопичувального страхування полягає у тому, що я і моя команда закладаємо міцне підґрунтя для реалізації стратегічних національних інтересів на десятиліття: ми демонструємо ефективну здатність та головне — спроможність кожного українця мислити, діяти та жити стратегічно.

Для будови заможної країни кожний може долучитися не лише спостерігаючи за різноманітними політичними батлами на телебаченні або відвідуючи ті чи інші вибори.

Діяти стратегічно, означає передбачати та прямо бажати настання запланованих людиною подій у спроектованому просторово-часовому форматі.

Поліс лайфового накопичувального страхування виступає одним із вагомих важелів досягнення та реалізції стратегічних національних інтересів.

Адже спільною метою для свідомої більшості українців, а в принципі я переконаний, і всіх нас, – є побудована нашими руками процвітаюча держава.

 Поліс лайфового накопичувального страхування є конкретним та вагомим внеском кожного окремо узятого українця в процес стратегічного розвою,  будови власноруч щастя і заможності, прогнозованого розвитку та стійкого процвітання.

 

Розумна старість, це передусім, наслідок розумно проведеної молодості та зрілості.

Забезпечена старість, в тому числі і за допомогою самозабезпечення, виступатиме індикатором інтелектуального розвитку української нації, здатності кожного окремого українця брати відповідальність за власне життя на себе.

Про автора

Close