11

Загальні статки мільярдерів підскочили більш ніж на чверть у розпал коронавірусної кризи. Як повідомляє CNBC, нове дослідження опубліковане 7 жовтня швейцарським банком UBS і бухгалтерською фірмою PwC, показало, що статки мільярдерів світу зросли до $10,2 трлн в період з квітня по липень цього року. На початку квітня цей показник становив $8 трлн.

Число мільярдерів в усьому світі також досягло нового максимуму – 2189, в порівнянні з попереднім рекордом в 2158 в 2017 році.

UBS і PwC заявили, що звіт охоплює понад 2000 мільярдерів з 43 ринків по всьому світу.

Згідно зі звітом, в період з 7 квітня по 31 липня цього року статки мільярдерів збільшилися у всіх галузях, причому в промисловому, технологічному і медичному секторах зростання склало від 36% до 44%.

Саме в цей період багато країн по всьому світу почали вводити «драконівські» заходи щодо стримування поширення COVID-19 і мільйони людей втратили роботу.

Найбагатшою людиною на планеті залишається Джефф Безос. Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, статки засновника і гендиректора Amazon оцінюються в $183 млрд, що на $68 млрд більше, ніж на початку року.

В списку найбагатших за Безосом слідують співзасновник Microsoft Білл Гейтс ($123 млрд), генеральний директор Tesla Ілон Маск ($101 млрд) і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг ($98,1 млрд).

Нагадаємо: в минулому році Oxfam виявив, що 26 найбагатших людей світу мають більше грошей, ніж найбідніша половина світового населення разом узята.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close