13

Друзі, сьогодні ми визначаємося з терміном «страхування».

Визначень існує безліч, але усі вони збігаються в одному: це один з інструментів управління ризиками. Це особливі економічні стосунки, завдяки яким можна захистити свої фінансові, майнові інтереси. Так-так. Саме майнові, навіть у страхуванні життя. Чому? Тому що страхування, на жаль, не може гарантувати нам довголіття чи захист від хвороб. Але воно може убезпечити від фінансової катастрофи та зберегти майнові статки родини. Навіть у випадку, коли знадобляться значні кошти на лікування або можливість людини працювати і забезпечувати себе буде втрачена.

У чому ж особливість страхування? Що принципово відрізняє його від інших способів управління ризиками? У тому, що страховий захист формується заздалегідь! Він стає можливим за рахунок накопичення грошових фондів на випадок певних подій. Так-так, фонди мають бути сформовані ще до того, як ця подія відбудеться! А усі заходи, що здійснюються після настання такої події, не є страхуванням за своєю суттю. Страхування – це не про «гасіння пожеж». Це про завбачливість.

Сподіваємося, це визначення дещо допоможе Вам у відповіді на питання – чому не можна придбати страховий поліс після того, як все вже сталося. Бо це не є страхуванням. Думати про страхування потрібно заздалегідь. А подорожувати життям краще разом

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close