17

У травні підвищену пенсію отримає 8,4 млн українців. Пенсії будуть проіндексовані на 11%, таким чином розмір виплати зросте у середньому на 260 гривень.

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Крім того, жінкам з трудовим стажем понад 30 років і чоловікам понад 35-річний стаж підвищено мінімальний розмір пенсії. Її розмір зріс до 2100 гривень.

«У складних умовах карантину уряд виконує свої зобов’язання та посилює програми соціального захисту населення, зокрема забезпечує зростання пенсій», — прокоментувала очільниця Мінсоцполітики.

Слід зауважити, що у Пенсійному фонді повідомляли, щоПерерахунок пенсій в Україні відбудеться вже від наступного місяця Перерахунок пенсій в Україні відбудеться вже від наступного місяця перерахунок пенсій буде проводитися із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11.

Як повідомлялося, від травня 2020 року в Україні відбудеться індексація трудових пенсій на 11%. Після індексації очікувалося, що гарантоване підвищення отримають 7 мільйонів пенсіонерів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ, який Верховна Рада підтримала 13 квітня.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close