Міністр соцполітики Андрій Рева анонсував підвищення пенсій тим українцям,  які отримували низьку зарплату у часи СРСР.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Є ті, у кого є страховий стаж повний, але пенсії низькі через те, що вони в радянські часи отримували достатньо низьку зарплату. Наприклад, колгоспники, працівники дошкільних закладів, вихователі, санітарки», – зазначив він.

Міністр додав, що у цих людей завжди була низька зарплата. Тому у його відомстві напрацьовують механізм, аби вони отримали більше, ніж це передбачено законом. «Відповідно до закону, вони отримують те, що є. Але весь додатковий ресурс ми спрямуємо саме цим людям», – резюмував він.

Як писав «Вголос», Рева пояснив, чому економіка України повільно зростає.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close