1

Повчальна історія від Anton Mokrenko.

Повчальна у тому, що вона віддзеркалює кризу у свідомості тих, хто працює в банківських установах.

Вони, немов з інших планет, занурюючись у перекладені українською правила, написані чужинцями, намагаються жити теренами минулого, нехтуючи буденними і воднoчас трансформаційними змінами і реаліями нашого суспільства.

Підтримуючи Антона, Додам від себе:

наразі держава створила такі фінансові умови, за яких залюбки кредитують людей із сектору Р відповідно до квадранту Кійосакі.
Бо вони мають стабільну зарплату, а отже для банку мінімізується ризикова складова.

Натомість практично сьогодні банки нехтують тими, хто БЕЗПОСЕРЕДНЬО створює робочі місця, сплачує податки і взагалі живить державний бюджет. Тих — хто є стрижнем і джерелом фінансових потоків.

Це доводиться до апафеозу абсурду, який я би виразив через наступну формулу:

Сьогодні переважна більшість банків в Україні виступає фінансовим інструментом унеможливлення розвитку підприємництва, а отже і формування середнього класу.

Я взагалі вже не порушую питання про великий бізнес та інвестиційну політику.

А для мене це означає одне: нинішня банківська політика щодо імперативного домінування застосування технології консервативного інвестиційного портфелю — є загрозою для національної безпеки, оскільки в стратегічній перспективі перетворює країну і її населення на рабів.

Тобто банки по суті виступають фінансовим тягарем розвитку, піклуючись лише про власні гарантовані прибутки.

Така ситуація не лише в Авалі. Назву змінили, а совковість ставлення до підприємців як до чогось там нестабільного- ні.

Я теж на собі відчув, що таке отримати кредит… при Тому, що належно сплачую усі податки з усіх своїх місць роботи…

Тому як клієнт Пріват банку підтримую — Пріват був і наразі залишається найкращим банком передусім в категорії Client-friendly.

Та політична сила, яка створить реальні умови для розвитку підприємництва і бізнесу, а також гарантовані державою привабливі інвестиційні умови — сформує стратегічну основу свого електорату — середній клас, який виступатиме рушієм ефективного розвитку усієї соціальної системи.

Про автора

Close