(з нагоди свята 8 березня 06.03.96)

Матуся, рідненька моя,

З жіночим святом я тебе вітаю,

Всього найкращого бажаю,

Щоб ти була завжди така!

 

Твоя любов і доброта,

Якою зігріваєш,

Твоя турбота і душа,

Якою кожен день ти сяєш!

 

Бажаю міцного здоров’я,

Більш уваги до нього,

Бо ми всі разом пам’ятаємо,

До чого це ледь призвело.

 

Здоров’я, радості і щастя

В цей день я хочу побажати

Щоби незгоди і нещастя

Могла Ти з легкістю минати!

 

 

Про автора

Close