2

Американський сервіс виклику таксі Lyft, що конкурує на ринку США з Uber, шукає фахівців для роботи в Києві. Першим на це звернуло увагу видання Ain.ua.

Повідомляється, що компанія публікує вакансії для Києва у себе на сайті, а також в LinkedIn, де більше тижня тому почали публікуватися пропозиції для шукачів з різних спеціальностей.

Йдеться про те, що на сайті компанії оприлюднено повний перелік фахівців, які потрібні в Києві для Lyft. Серед них: дата-сайєнтист; продуктовий дизайнер; продакт-менеджер; Android-розробник; iOS-розробник; backend-розробник; технічний директор (engineering manager).
рекрутер з технічних спеціальностей.

Пошук рекрутера може свідчити про те, що Lyft готується до відкриття представництва в Києві з метою запустити в Україні свій сервіс.

Нагадаємо, раніше прес-служба іншого американського сервісу замовлення таксі, Uber, повідомила, що компанія запускає безконтактну доставку посилок, послуга Uber Connect вже доступна в Києві.

У грудні українські таксисти, які працюють в Uber, Uklon і Bolt, провели акцію, на якій виступили проти штучного заниження компаніями вартості перевезень пасажирів.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close