1

Необхідно зупинити медреформу і звільнити громадян від сплати обов’язкових платежів, каже експерт

Українцям потрібно вберегтися від пандемії коронавірусу, проте при цьому не згубити економіку.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт наголосив, що головне питання за нинішніх умов – не згубити економіку. З його слів, можна дивитися у бік Міжнародного валютного фонду та просити великі суми коштів на порятунок від коронавірусу, проте це не є порятунком.

Володимир Кацман вважає, що насамперед в Україні слід припинити медичну реформу, яка, наголошує він, є шкідливою та такою, що знищує українську медицину.

«Другий захід, який я обов’язково ввів би, обов’язково зробив би, це безумовне звільнення людей від комунальних послуг, як це зробили Франція, Італія, Іспанія, багато інших країн, — звільнення людей на цей час від комунальних послуг, якихось банківських кредитів, обов’язкових платежів тощо. Тому що у людей немає на це абсолютно коштів», – наголосив Володимир Кацман.

Окрім того, слід забезпечити фінансовою «подушкою» промисловість, щоб люди могли не приходити на роботу, за прикладом інших держав.

Нагадаємо, станом на 07:40 понеділка, 23 березня, кількість заражених коронавірусною інфекцією COVID-19 у світі становить 339 259 осіб, зокрема в Україні відомо про 73 випадки інфікування.

Як повідомляли, у Всесвітній організації здоров’я вважають, що на розробку вакцини від коронавірусу до тієї стадії, коли її можна буде безпечно використовувати, знадобиться рік.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close