10

У найбагатших американців, особливо у тих, хто наростив свої статки під час пандемії коронавірусу, прокинулася тяга до благодійності. Як пише Bloomberg, вони почали витрачати гроші з рахунків, призначених для так званих «черіті».

Видання наводить витяги зі звіту фонду Fidelity Charitable — некомерційного підрозділу інвесткомпанії Fidelity Investments — про результати роботи за 2020 рік. Згідно зі звітом, з рахунків організації було виведено 9,1 мільярда доларів, що на 24 відсотки більше аналогічних показників роком раніше.

При цьому Fidelity Charitable не розкриває динаміку обсягу коштів, що знаходяться під їх управлінням, але 2020 рік у організації називають безпрецедентним.

Рахунки, подібні до тих, що відкривають у Fidelity Investments, часто використовуються заможними людьми для отримання податкових пільг. Кошти, що на них знаходяться, приймаються до відрахування з податку на доходи фізичних осіб, при цьому вони не обов’язково повинні бути витрачені, і можуть залишатися на рахунку скільки завгодно часу, що найчастіше і відбувається.

Однак у 2020 році, коли інвестори, в тому числі приватні, змогли заробити всупереч пандемії за рахунок стрімкого зростання котирувань на фондовому ринку, тенденція змінилася. Заможні американці почали витрачати «шалені» кошти на благодійність. На думку опитаних виданням аналітиків, пандемія коронавірусу пробудила в них тягу до соціально відповідальної поведінки.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close