1

У центрі Києва мітингувальники, які виступають проти карантину вихідного дня, намагаються штурмувати будівлю Веховної Ради. Тим часом поліція стримує мітингувальників, тож між сторонами зав’язалась штовханина.

Як повідомив кореспондент ТСН Ігор Бондаренко, мітингувальники вирішили прорватися у середину парламенту. Спроба була невдалою, але почалась вона через те, що протестувальники не дочекалися позитивних рішень від парламентарів, тому почався штурм.
Відео Мітингувальники спробували прорватися до будівлі Верховної Ради

Паралізований центр Києва: від ранку в урядовому кварталі мітингують підприємці. Вони вимагають залишити спрощену систему оподаткування для ФОПів та право працювати без касових апаратів. Протестувальники кажуть, нині вони й так під чималим тиском через пандемію. А запроваджений урядом карантин вихідного дня може їх узагалі знищити, бо саме на вихідні припадає левова частка прибутків дрібних підприємців. У Кабміні карантинні заходи вважають і необхідними, і ефективними. За даними РНБО, активність людей на минулих вихідних знизилась на третину. Що під стінами парламенту відбувається зараз — дивіться у прямому включенні.

Правоохоронці відтісняють протестувальників від огорожі, аби розчистити прохід до будівлі.

Відео з місця події з’явились також на сторінці PavlovskyNEWS у Facebook.

Зазначимо, підприємці обурені рішеннями, що ухвалюють органи центральної влади України. Вони вимагають залишити спрощену систему оподаткування для ФОПів та право працювати без касових апаратів.

Протестувальники кажуть, нині вони й так під чималим тиском через пандемію. А запроваджений урядом карантин вихідного дня може їх узагалі знищити, бо саме на вихідні припадає левова частка прибутків дрібних підприємців. У Кабміні карантинні заходи вважають і необхідними, і ефективними. За даними РНБО, активність людей на минулих вихідних знизилась на третину.

Нагадаємо, раніше за протиправні дії біля Верховної Ради поліцейські затримали одного з учасників акції протесту. 50-річний чоловік намагався вчинити бійку з поліціянтами.

Як відомо, сьогодні, 17 листопада, Верховна Рада може вирішити доля карантину вихідного дня.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close