18

Уповільнення зростання глобальної економіки може виявитися більш значним, ніж це передбачалося раніше. Про це повідомляє УНН, з посиланням на Euronews.

Міністри фінансів і глави центробанків країн «Великої двадцятки» на зустрічі у Вашингтоні висловили стурбованість великою швидкістю спаду і ризиками, пов’язаними в тому числі з протекціонізмом і «торговими війнами».

«Глобальне зростання триває, але повільніше, ніж прогнозувалося в жовтні. Баланс ризиків залишається зміщеним в бік зниження. Ми усвідомлюємо можливість того, що перспективи зростання можуть погіршитися», — зазначив міністр фінасів Японії Таро Асо.

За даними МВФ, уповільнення торкнулося 70% країн — при тому, що півроку тому 75% економік показували стабільне зростання:

«Темпи зростання ЄС очевидно сповільнилися в порівнянні зі статистикою шестимісячної давності, коли ми останній раз збиралися на щорічну зустріч. Деяка втрата темпів була, звичайно, очікувана, з огляду на що в більшості країн зростання перевищував потенціал. Проте, нас здивувала швидкість спаду», — відзначив директор європейського департаменту МВФ Поуль Томсен.

Водночас фінансисти прогнозують, що в другій половині року ситуація може виправитися, якщо країни продовжать проводити адаптивну політику і вживатимуть заходи для стимулювання своїх економік.

Нагадаємо, ще в березні УНН повідомляв, що Організація економічного співробітництва і розвитку прогнозувала уповільнення росту світової економіки.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close