8

Окружний адміністративний суд Києва завершив розгляд справи за позовом Кабінету міністрів України щодо перерахунку пенсій колишнім працівникам органів внутрішніх справ. Про це повідомили у прес-службі суду.

Так, суд 14 травня 2019 року визнав протиправним і недійсним пункт 3 Постанови КМУ від 21.02.2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим категоріям». В судовому засіданні була оголошена вступна та резолютивна частина рішення по справі.

В Україні провели перерахунок пенсій — з 10,2 млн пенсіонерів виплати підвищено понад 8,9 мільйона людей.

Індексація пенсій не проводилася ряду «спецпенсіонерів»: державним службовцям, посадовим особам органів місцевого самоврядування, прокурорам, суддям і народним депутатам. Як повідомили в Пенсійному фонді України, перерахунок був проведений автоматично.

У Пенсійному фонді України повідомили, що у липні в Україні підвищується прожитковий мінімум. У зв’язку з цим, мінімальна пенсія збільшиться з 1497 до 1564 грн, а максимальна збільшиться з 14 тис. 970 грн до 15 тис. 640 грн.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева розкритикував виплату пенсії українцям, що проживають за кордоном, а також пояснив, кому на окупованих територіях не варто платити пенсії.

Today.ua також писав, що українці зможуть оформити пенсію в режимі онлайнчерез новий веб-портал, який створив Пенсійний фонд. Досить буде відсканувати пакет документів та заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close