59

З початку 2019 року в Україні почне працювати пенсійна реформа внаслідок чого зростуть пенсії.

Про це в ефірі ток-шоу «Ехо України» на «Прямому» розповів міністр соціальної політики Андрій Рева.

«З 1 березня буде підвищення пенсій всім громадянам України, які отримують пенсію, по формулі. Це вже запрацює наша пенсійна реформа. Ми отримаємо десь в середині лютого коефіцієнти підвищення, пов’язані з індексом інфляції і з індексом підвищення заробітної плати середньої. Вони плюсуються. І ми будемо бачити, на який відсоток пенсії будуть проіндексовані», — заявив міністр.

Також Рева нагадав, що «з 1 січня підвищуються пенсії військовослужбовцям в середньому на 750 гривень. Це реалізація тієї постанови, яку ми ще прийняли в цьому році. Це, так би мовити, другий етап підвищення».

Нагадаємо, в прес-службі «Укрпошти» заявили, що не припинять доставку пенсій, а також не будуть скорочувати кількість відділень на селі.

аніше «Прямий» повідомляв, що президент Петро Порошенко під час зустрічі з Генеральним директором ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським та Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош та зберегти поштові відділення у сільській місцевості.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close