3

Промінвестбанк повідомив, що закриває рахунки фізичних осіб, які були відкриті в ньому.

Також банк наводить відповідний список 728 осіб.

Нижче — цитата з повідомлення банку:

“Якщо Ви знайшли себе у вказаному переліку, просимо Вас звернутися до Лівобережного відділення ПАТ «Промінвестбанк» (м. Київ, бульвар Перова, 28) для отримання залишку коштів (за умови відсутності обтяження та обмеження на розпорядження коштами, накладених на підставах, визначених законом).

У випадку не звернення Вас до відділення Банку до 20.07.2020 включно, зобов’язання ПАТ «Промінвестбанк» перед Вами будуть вважатися такими, що не можуть бути виконаними безпосередньо ПАТ «Промінвестбанк», як боржником, через відсутність Вас у місці виконання зобов’язань та ухилення Вами від прийняття виконання після повідомлення, з подальшим перерахуванням грошових коштів приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Розсосі Сергію Сергійовичу (Україна, м. Київ, пров. Музейний, буд. 4, поверх 3), де Ви зможете їх отримати при особистому зверненні, про що Ви будете повідомлені нотаріусом додатково.

Додаткову інформацію Ви можете отримати звернувшись до відділення ПАТ «Промінвестбанк» або контакт-центру за телефонами (044) 279 51 61 або 0 800 21 51 61 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів)”.

За даними НБУ, на 01.05.2020 обсяг вкладів фізосіб у Промінвестбанку становив 17,3 млн грн.

Нагадаємо, в кінці листопада 2019 року Промінвестбанк оголосив про закриття поточних рахунків фізичних осіб-підприємців, а дещо згодом — про припинення співпраці з Mastercard і зупинку обслуговування карткових рахунків юросіб-клієнтів. У грудні банк повідомив, що залишив тільки одне відділення для обслуговування клієнтів.

Про автора

Close