mjj

З якими ризиками зіткнеться Україна з президентом Зеленським і чому з’явилася загроза неотримання чергового траншу МВФ. Головне зі звіту найбільшого світового інвестбанку JP Morgan

У розпорядженні НВ Бізнес опинився повний звіт інвестиційного банку JP Morgan про ситуацію в Україні. За версією Forbes, цей інвестиційний банк входить до трійки найбільших публічних компаній світу — під його управлінням знаходяться активи інвесторів більш ніж на $2,5 трлн.

Журналіст НВ Бізнес вивчив звіт і вибрав головне в прогнозах аналітиків JP Morgan. Ключове питання: хто переможе в протистоянні коміка Зеленського і політика Зеленського.

Зеленський — заручник високих очікувань і своїх же популістських обіцянок

Володимиру Зеленському було нелегко перемогти, але починаються ще важчі для нього часи, оскільки доведеться мати справу з економічною та геополітичною реальністю України в спробах виправдати очікування виборців. «Ці президентські вибори знаменують собою величезний прогрес України на шляху до демократії. Також вперше Зеленський пообіцяв бути президентом на один термін, — йдеться у звіті. — Однак українці швидше голосували не за Зеленського, а проти Порошенка, системи і нинішньої еліти, сподіваючись на зміни. Адже у Зеленського була відсутня чітка програма і стратегія, він уникав інтерв’ю і прямих дискусій. Хоча коміку Зеленському приписують рішучу підтримку, політик Зеленський буде найімовірніше, заручником високих очікувань. Якщо політик Зеленський не зможе показати швидкі і помітні поліпшення рівня життя і боротьбу з корупцією, то його підтримка може зникнути так само швидко, як і з’явилася».

Контекст: що б ви хотіли, щоб наступний президент зробив за перші 100 днів?

  1. Зниження тарифів на комунальні послуги — 39,1%
  2. Представити законопроекти про зняття імунітету для президента, депутатів, суддів — 35,5%
  3. Почати / прискорити розслідування випадків резонансної корупції — 32,4%
  4. Розпочати переговори з Росією — 23,3%
  5. Знизити зарплату найвищим чиновникам — 18,4%
  6. Почати переговори з ЄС / США щодо Донбасу і Криму — 16,4%
  7. Почати переговори про вступ до НАТО — 2,8%

Джерело: опитування КМІС

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close