19

Якщо аналізувати прийнятий в першому читанні Держбюджет-2020 року, то випливає найголовніший висновок, він — реалістичний. 42 мільярди доларів. Зростання ВВП не більше 3%. Нам з цим жити. Дива не буде. Обіцяної Нью-Україна з ростом 40% ВВП не буде.

Про це у своєму блозі пише політолог Віктор Таран.

Він зазначає, в країні війна, у країни великий зовнішній борг. В країні криза, тому бюджет 2020 року — це цілком реальна картина. Можна лише сказати спасибі Мінфіну, який боровся за кожну копійку проти «хотелок» депутатів. Спасибі Мінекономіки за реалістичні макропоказники. Віктор Таран додає, в той же час, як не дивно, Бюджет-2020 не реалістичні — податкова база ще вважається. Це слова прем’єра Гончарука, які він сказав з трибуни парламенту.

За словами політолога, можна лише поспівчувати Мінфіну і Мінекономіки. Цим міністерствам потрібно все переробляти на вимогу «слуг», які подали тисячі поправок. Електорат буде в шоці. Підвищення соціальних стандартів на рівні інфляції. Педагоги отримають «дірку від бублика», а не підвищення зарплат. Пенсії не підвищать. Комуналка буде рости. Місцеве самоврядування чекає «бюджетна кастрація». Благо хоч армія отримає в повній мірі. Електорат Зе буде злий. Наслідки не змусять себе чекати.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close