11

Колишній міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко вважає, що кількість одержувачів монетизованої субсидії з закінченням опалювального сезону в Україні значно зменшиться. За словами Кучеренка, у групі ризику знаходяться ті пенсіонери, які отримують президентську монетизовану держдопомогу.

«Закінчується опалювальний сезон, навантаження падає, і значна кількість не буде мати права на субсидії, оскільки інша пропорція між субсидіями та комунальними платежами. Зазвичай у літні місяці українці гасять борги, які сьогодні накопичилися», – зазначив Олексій Кучеренко.

Колишній міністр ЖКГ також упевнений, що велика частина пенсіонерів, які отримують монетизовані субсидії, не зрозуміли, що це була держдопомога, витративши її не за призначенням.

Фінансовий експерт Олексій Кущ повідомив, що Україна зіткнулася з численними труднощами на шляху впровадження системи монетизації субсидій, ща її запроваджує міністр Андрій Рева. Експерт зазначив, що провести в Україні якісну монетизацію субсидій готівкою заважає аномальна кількість субсидіантів, а також величезні борги за сплату комунальних послуг. Останні, за словами Куща, будуть рости і надалі, а через низькі доходи люди будуть витрачати цільові гроші на власні потреби.

Раніше директор департаменту Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко повідомив, що програму монетизації субсидій можуть скасувати.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close