14

Глава парламентського комітету з питань соціальної політики нардеп «Слуги народу» Галина Третьякова вважає, що пенсіонери, які проживають на непідконтрольних Києву територіях Криму і Донбасу, мають право отримувати як українську пенсію, так і виплати з боку окупаційної влади.

Джерело: Третьякова в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна»

Пряма мова: «Ми не визнаємо окупанта і його дії, ми не визнаємо ті «пенсії» та «документи», ми не визнаємо те, що там відбувається. На технічному рівні ми не будемо з’ясовувати, що людині там платять, а будемо забезпечувати його пенсією, тому що це наш громадянин і у нас з ним, як у держави, є зв’язок.

Це пенсіонери 60-70-80 років, вони не можуть відкрити тут бізнес, вони не можуть платити за оренду житла, не можуть отримати тут підтримку – вони залишилися там. І нехай вони навіть отримують по дві пенсії – хіба це має розірвати зв’язок з нашою державою і зі мною як з політиком? Ні!».

Деталі: За словами Третьякової, отримання виплат від Пенсійного фонду РФ у Криму і «пенсійних фондів» угруповань «ЛНР» і «ДНР» не може стати підставою для невиплати пенсій України. Глава комітету з питань соцполітики переконана, що виплати українським пенсіонерам на окупованих територіях — це ще один вид санкцій проти Росії і таким чином вони її «економічно розоряють».

Нагадаємо: Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба висловив думку, що питання виплати пенсій на окупованій території Донбасу може бути вирішене тільки в контексті її деокупації.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close