6

Питання реструктуризації боргів двох банків (VAB Банк та «Фінансова ініціатива») наразі повністю в руках української влади. Про це власник Ukrlandfarming Олег Бахматюк розповів  у ексклюзивному інтерв’ю для AgroPolit.com.

«Ми офіційно заявили, виступивши єдиними (і це підтверджує голова Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут), з конструктивною пропозицією, що готові взяти виплату 8 млрд грн (за боргами двох банків – VAB Банк та «Фінансова ініціатива»), і запропонували залучити радників (здорова конструктивна позиція, як це роблять, наприклад, у США), котрі мають досвід оцінювання. В такому разі держава отримала б набагато більше, аніж ведучи воєнні дії проти компанії», — розповів він.

За словами Бахматюка, раніше він зробив ФГВФО, НБУ та уряду пропозицію про реструктуризацію, але поки що вона лишилася без відповіді.

М’яч тепер на стороні влади в питанні реструктуризації боргів. Ситуація не проста, утруднилася, але ми готові до переговорів», – каже він.

Олег Бахматюк звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням допомогти врегулювати цю ситуацію і зупинити політичний тиск, який за його словами, на нього чинить голова офісу президента Андрій Богдан.

«Досить дивно, що компанію, яка має 27 тисяч людей, яка платить близько 3-х мільярдів гривень податків і заробітної плати, абсолютно ніхто не хоче почути. Зверталися до президента — у нас немає поки що відповіді. До прем’єра — він про це знає. Вважаємо, що Ukrlandfarming має право бути щонайменше почутою й отримати зворотню реакцію, котрої, на жаль, зараз нема. Основні важелі в країні віддані детективам НАБУ. Ці люди, попри чотири букви, які собі наліпили, фактично на кожному кроці порушують законодавство, наші права, тому що ми фіксуємося і в Україні, й за її межами. Рано чи пізно влада тих, хто їх прикриває, закінчиться, і вони нестимуть відповідальність, ми це розуміємо. Звісно, вони шкодять і мені особисто, й нашій компаній, й економіці України загалом… Ukrlandfarming — це механізм, який, я б не хотів, щоб зламався і розрушився. Впевнений, що в цьому не зацікавлений ні один чиновник виконавчої влади, який дружить з головою, тому що це не в його інтересах. Надіюся, що свої знання і вміння я використаю на створення ,а не на боротьбу з детективами й всякими іншими кодлом, що нападає на компанію і крутися довкола компанії», — підсумував він.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close