10

НАК «Нафтогаз України» розміщує семирічні єврооблігації на $500 млн із прибутковістю 7,625%, повідомило «Інтерфаксу» джерело в банківських колах.

Зустрічі з інвесторами в рамках підготовки угоди відбувалися з 30 жовтня в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні.

Книгу заявок на боргові папери компанії було відкрито в понеділок уранці.

Єдиним організатором розміщення виступає Citi.

У НАК агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердили факт розміщення євробондів, зазначивши, що спред до суверенних облігацій у листопадовому розміщенні нижче на 23 базисних пункту, ніж у липневому. «Зараз — 127, в липні був 150», — зазначили в компанії.

У липні цього року «Нафтогаз України» розмістив трирічні єврооблігації на $335 млн і п’ятирічні єврооблігації на EUR600 млн. Дохідність доларового випуску становила 7,375%, дохідність випуску в євро — 7,125%. Великим покупцем траншу в євро виступив ЄБРР (придбав п’яту частину). Компанія тоді заявляла, що кошти їй потрібні для накопичення до зими підвищеного обсягу газу в сховищах, щоб бути готовою до ймовірного припинення «Газпромом» транзиту з 1 січня 2020 року і посилити свої позиції в переговорах із російською газовою монополією.

«Нафтогаз України» об’єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом із транзиту та зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close