25

У Кабінеті України обговорили деталі масштабної індексації пенсій. На засіданні колегії Міністерства соціальної політики йшлося про те, що з 1 березня в Україні почалась масштабна індексація пенсій. Затримок не буде, пенсійні нарахування будуть здійснені автоматично. У Кабміні зазначили, що середня сума доплат становитиме 250 гривень. Ті пенсіонери, дохід яких нижче прожиткового мінімуму, отримають індексацію в розмірі 2410 гривень – двома рівними частинами.

У Кабміні також обговорювалася монетизація субсидій. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що робота Міністерства соціальної політики змінила підхід до вирішення проблем людей, які потребують соціальної підтримки.

Гройсман також підкреслив, що тепер індексація буде проводитися щорічно. На сьогоднішній день в Україні на 10 працівників припадає 11 пенсіонерів.

Третього березня 2019 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман буде гостем студії «Сьогодні» о 19:00. Йтиметься про все, що хвилює українців, – про пенсії, комунальні тарифи, дороги.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close