2

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Вінницької області розповів, що мінімальна заробітна платня в Україні зросте з 1 січня 2019 року.

“На наступний рік мінімальна заробітна платня з 3 723 гривень, як є сьогодні, зросте до 4 170 гривень”, – заявив очільник уряду, зазначивши, що підвищення розпочнеться з 1 січня 2019 року.

Згідно з законом “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, встановлено мінімальну зарплату з 1 січня 2018 року розміром 3723 гривень.

Уряд на основі моніторингу виконання держбюджету за підсумками першого кварталу 2018 року розглядав питання щодо можливості підвищення мінімальної зарплати до 4200 гривень на місяць, але потім Гройсман визнав, що для такого підвищення у цьому році немає можливості.

Нагадаємо, найнижча середня зарплатня серед країн ЄС – у Болгарії, найвища – в Люксембурзі. Так у Болгарії працівник може розраховувати щонайменше на 400 євро, а в Люксембурзі зарплати стартують з позначки в дві тисячі євро. Мінімальна зарплатня в США складає 1048 євро на місяць

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close