7

Група компаній EVO, в яку входять Rozetka і Prom.ua, аналізує варіанти виходу на український ринок фінансових послуг. Про це повідомляє НВ Бізнес.

«Ми розглядаємо різні варіанти виходу, або співпрацювати з банками, або стати банком. Amazon у США вже виходить на фінансовий ринок», – зазначив CEO і співзасновник групи компаній EVO Микола Палієнко.

Якщо EVO запустить свій банк, то його аудиторія буде найбільшою в Україні. За даними компанії Kantar, сайти rozetka.com.ua і prom.ua входять у ТОП-10 найбільш відвідуваних сайтів України. У травні ці маркетплейси відвідало 10,88 млн і 10,4 млн осіб відповідно. Для порівняння, за аналогічний період сайт найбільшого банку в Україні, з часткою ринку 35%, ПриватБанку – відвідали 11,24 млн користувачів.

Група компаній також розглядає можливість надання страхових послуг та реєстрації своєї платіжної системи.

«Зокрема, так, поки що ми робимо внутрішні рішення для транзакцій на Prom і Rozetka та інших маркетплейсах. Наше завдання забезпечити максимальний доступ платежів між покупцями і продавцями, це рішення з’явиться в цьому році. Ми хочемо забезпечити більшу безпеку, вирішити проблему довіри між продавцями і покупцями. В основному це пов’язано з юзабіліті», – сказав Палієнко.

Весною 2016 року електронну платформу Prom.ua реорганізували в групу компаній EVO, в яку входять найбільші в своїх категоріях інтернет-ресурси: Prom.ua, Satu. kz, Deal. by, Bigl.ua, Zakupki.Prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, «Вчасно», Shafa.ua, Evo. business.

Бізнес EVO – маркетплейси для онлайн-шопінгу, сервіс електронного документообігу, майданчик для проведення державних та комерційних торгів. Проекти групи працюють в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані.

Нагадаємо: восени 2018 році АМКУ дозволив об’єднатися онлайн-супермаркету Rozetka Владислава Чечоткіна з маркетплейсами EVO, засновниками яких є Микола Палієнко, Денис Горовий, Тарас Мурашко.

А у березні 2019 року  EVO запустила у тестовому режимі відкриту бета-версію сервісу оголошень IZI.zone, де кожен може продати речі, які більше не потрібні.Першими користувачами стали клієнти інших маркетплейсов компанії EVO. За час закритого бета-тестування вони розмістили 45 000 оголошень.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close