ДОСВІД ПЕРШОГО СТУДІЙНОГО ДУБЛЯЖУ УРИВКУ З МУЛЬТФІЛЬМУ „КІТ У ЧОБОТЯХ ”
© Володимир ЛІПКАН | 11.05.2026

Кіт у Чоботях до Кицюні залицявся,
Про день чудовий згадував і гомонів,
І на кохання щиро (в мріях) сподівався,
Тож добирав відвертих теплих слів.
Кіт, присоромлено ледь-ледь ознався,
Що нічого йому було боятися,
Проте Санта Колома — місце, де пручався,
Хоч саме там в коханні мав зізнатися.

“Кицюня, вперше я в житті злякався.
Тому я втік…. то, Кицько пóмилка була.
Я боягуз… Фух, вже нарешті я зізнався,
Бо ти, сама, у вівтаря,
У тій прекрасній і пухнастій і весільній сукні,
Як уявляю я тебе одну…
– Не переймайся, Котику мій любий,
Без тебе я нікуди не піду.
Тому я теж там не з’явилась,
Ну, якось так, все опинилось…
– То ж як, чекай! Tебе там не було?
– Ні, котику, без тебе я не можу.
Змагатися з твоїм коханням.
– Ще це хто?
– З легендою відлунням тебе самого!
До того типу щирості не стало.
Але тепер ти не такий,
Тому, я переконана, не все пропало!”
Для кожного в житті потрібно шлях свій мати
Сміливості Коту в Чоботях варт додати.
Кохання справжнє треба розпізнати
Відчути серцем, до душі прийняти.
Сьогодні Кіт моїм героєм був!
І хоч і гордий — трохи він сором’язливий.
Веселий, жартівливий — в ньому все відчув,
Бо в глибині душі він справжній і мрійливий!

Ось так: Кіта В Чоботях я сьогодні дублював.
Яскравий і несамовитий та глибокий персонаж.
Як завжди Олексій з Вікторією нас писав,
З порадами і настановами яких зловив кураж!
