9

Плюсом програми “Доступні кредити 5-7-9%” є те, що держава виділяє гроші не на кредитування, а виключно на компенсацію відсотків і надання гарантій.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Дом” розповів виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Руслан Гашев.

За його словами, на це держава виділила цього року 2 млрд гривень. Цього цілком достатньо на 2020-й рік.

“І родзинкою цієї програми є те, що ми використовуємо гроші банківської системи, ліквідність якої на даний момент надлишкова. Ми просто спрощуємо доступ підприємців до цієї ліквідності і говоримо банкам: “Не бійтеся, ризикуйте своїми грошима, а ми вам допоможемо нашій гарантією і компенсацією відсотків”, – говорить Гашев.

Крім цього, ще однією особливістю програми “Доступні кредити 5-7-9%”, яка закріплена рішенням уряду, є те, що виключно банки обирають позичальників і надають кредити на основі власних правил.

Читайте також: “Це історія про розвиток української економіки”, – Руслан Гашев проаналізував програму “Доступні кредити 5-7-9%” (ВІДЕО)

“Держава, уряд, Мінфін, Фонд розвитку підприємництва ні в якому разі не втручаються у відносини між позичальником і банком”, – додав виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва.

Раніше повідомлялося, що українські мікро- та малі підприємці зможуть отримати кредитування до 35 млрд грн. У цьому полягає одне із оновлень програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close