4

Коли ви уявляєте собі міста майбутнього, ви напевно фантазуєте про літаючі машини. Японський уряд теж вважає, що футуристичні міста повинні бути саме такими, тому зараз він вкладає гроші в розробку літаючих автомобілів з метою комерціалізації цього виду транспорту вже в 2023 році, про це повідомляє The Japan Times.

Зараз у світі є багато концепцій і розробок літаючих автомобілів, в цій сфері лідирують такі компанії, як Airbus, Boeing і Uber. Мрія про швидке повітряне пересування по місту на власному авто живе в серцях багатьох, а особливо вірно це для Японії, країни, яка вже давно диктує нам «футуристичні тренди».

Японський SkyDrive – це один з нових стартапів літаючих автомобілів. Зовсім недавно компанія показала SD-XX, двомісний літак eVTOL, розміром приблизно з Автомобіль, дальність польоту якого дорівнює кільком десяткам кілометрів з максимальною швидкістю в 100 кілометрів на годину. SkyDrive сподівається завершити свої перші льотні випробування цього літа, повідомляє The Japan Times.

«Ми розглядаємо можливість запуску служби повітряного таксі у великих містах, будь то Осака або Токіо, з початковими польотами над морем, оскільки було б занадто ризиковано спочатку літати над людьми”, – розповів генеральний директор SkyDrive Томохіро Фукудзава, колишній інженер Toyota. Він також зазначив, що зараз компанія активно нарощує команду і це тільки збільшує темпи розвитку.

Стартап планує почати з кругових поїздок по різних туристичних точках, включаючи Universal Studios Japan. “Початкова модель буде літати в основному на автопілоті, але вона не є 100% автономною, тому пілотові потрібно буде керувати нею в разі надзвичайної ситуації”, – сказав Фукудзава. На сьогоднішній день мета стартапу – продати не менше 100 автомобілів до 2028 року.

Про автора

Close