4

Турецька криптовалютна біржа Thodex перестала працювати після зникнення її засновника Фарука Фатіха Озера. Тисячі користувачів, які не можуть повернути гроші, вважають, що кошти вкрали.

Про це повідомляє видання CNBC.

Як відомо, 21 квітня Thodex оголосила, що припинить торги на п’ять днів для усунення «аномальних коливань на рахунках», але пізніше сайт біржі перестав працювати.

Зазначається, що Озер видалив свої профілі в соцмережах і полетів до Албанії, забравши з собою $ 2 млрд, які належать інвесторам.

Огуз Еврен Килич, який подав позов проти Thodex, повідомив, що жертвами шахрайства стали близько 390 тисяч користувачів. Озер заявив в публікації на сайті біржі, що постраждали тільки 30 тисяч клієнтів, а заяви про зникнення $ 2 млрд — «необґрунтовані».

Влада Туреччини вже видала міжнародний ордер на арешт Озера і порушила проти нього кримінальну справу про шахрайство. Правоохоронці вже затримали 62 людини, ще 16 — в розшуку.

Довідка: Thodex — турецька кріптовалютная біржа, яку заснували 2017 року. Кількість активних користувачів майданчика — 390 тисяч осіб. Обсяг торгів на кріптобіржі в останній день роботи склав $ 583 млн.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close