10

На початок 2020 року майже 44% українців користувалися інтернет-банкінгом. Тривалий карантин, запроваджений наприкінці березня цього року, очікувано, прискорить процес переходу в онлайн.

Про це розповіла заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізосіб Наталія Рудуха.

За даними дослідження Фонду гарантування вкладів, на початок 2020 року близько 70% українців не знали, чи підпадають під гарантії Фонду вклади, відкриті через інтернет-банкінг або мобільні додатки.

МОЗ продовжив карантин до 31 липня і рекомендує не відвідувати банки. Тож краще скористатися послугами онлайн і підписати договір в електронному вигляді.

Що треба знати: Фонд нагадує, банківські договори, укладені через інтернет, підпорядковуються тим же правилам, що і договори, укладені у відділеннях банків.

Але не залежно від того, як особи заключають договір – за допомогою електронного документообігу, інтернет-банкінгу чи особистого звернення у відділення банків – необхідно читати документи.

“Фонд регулярно здійснює моніторинг банків і перевіряє, чи виконують вони умови і вимоги Фонду для заключення електронних договорів із громадянами” – наголосила Наталія Рудуха.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close