1

У базах даних прикордонників є інформація про близько 120 тисяч людей, яким обмежили виїзд з України через несплату аліментів.

У зв’язку з цим Державна прикордонна служба порадила громадянам ретельно готуватися до подорожей та разом з підготовкою документів завчасно цікавитися, чи не мають вони обмежень у виїзді за межі України.

Як приклад, прикордонники навели історію 36-річного українця, який 1 січня мав летіти у Дубай (Об’єднані Арабські Емірати), але його не випустили з України.

На паспортному контролі інспектор прикордонної служби зафіксував спрацювання бази даних. Чоловіка запросили до службового приміщення, щоб повідомити про відмову у пропуску через кордон за рішенням Дарницького відділу державної виконавчої служби.

У відповідь чоловік почав поводитись агресивно і накинувся на прикордонників. На чоловіка склали адмінпротокол.

Прикордонники також опублікували відео, де чути, як чоловік лається і погрожує прикордонникам «накласти купу лайна».

Як відомо, з 2018 року в Україні почала діяти більш жорстка відповідальність для боржників аліментів. Ті, хто не сплачує аліменти понад шість місяців, не можуть виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати.

Мін’юст створив публічний реєстр боржників аліментів – так звану «дошку ганьби». Інформація про кожного неплатника, щодо якого відкрито судове провадження за несплату аліментів понад три місяці, потрапляє до цього реєстру.
Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close