14

В місті відбулося святкове відкриття нового навчального року Інституту третього віку (ІТВ). Цей рік стане п’ятим ювілейним для педагогів та студентів. Бажання вчитися уже у 223 студентів, вони заповнили анкету та записалися на цікаві факультети та факультативи. «Першачків» в цей раз набралося більше 80 – це мешканці з усього Обухівського району. Навчатися в Інституті можуть усі пенсіонери не зважаючи на вік, стать та місце проживання.

В цьому навчальному році будуть працювати 22 факультети та 5 факультативів. Розпочинається набір на ще два спортивні напрямки: гра в боччу та збірну команду, яка візьме участь в Сеньйоріаді. Також планується ближчим часом відкрити клуб риболовів.

   22 викладачів та троє тренерів вже приступають до роботи. На цьому тижні розпочались заняття з йоги, англійської мови, української мови, танців, інформатики, групи здоров‘я та інших. Повний перелік безкоштовних занять  можна отримати в Раді ветеранів, в Палаці культури та на офіційній сторінці ІТВ у ФБ.

В цьому році завдяки сприянню в. о. міського голови Тетяни Кучер студенти отримають для занять свій кабінет для баготочисленних занять та нові сучасні комп’ютери для предмету Інформатика, який є одним з найбільш популярних у відвідувачів ІТВ.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close