12

1 січня в  Китаї вступив в силу новий закон про іноземні інвестиції.

Про це повідомляє ТАСС.

Як повідомило Центральне телебачення Китаю, документ має «краще захистити законні права та інтереси іноземних інвесторів»

«Закон, – йдеться в повідомленні, – покликаний розширити рамки відкритості та посилити захист законних прав та інтересів іноземних інвесторів».

Закон містить 41 статтю, кожна з яких регулює використання, захист, управління іноземними інвестиціями, відповідальність сторін, а також розширення доступу іноземних інвесторів до китайського ринку.

Очікується, що чинний документ зніме ряд колишніх обмежень та забезпечить прозоре використання іноземного капіталу.

Раніше Мінкомерції Китаю заявило про намір й надалі скорочувати негативний список доступу на ринок для іноземних інвестицій та поступально усувати й інші обмеження, що діють стосовно зарубіжних інвесторів.

Нагадаємо, 15 березня 2019 року закон про іноземні інвестиції був прийнятий депутатами Всекитайського зібрання народних представників.

За даними Мінкомерції КНР, лише за перші 10 місяців 2019 року у Китаї були засновані 33 407 нових компаній за участю іноземного капіталу, а  прямі іноземні інвестиції в економіку континентальної частини Китаю збільшилися в річному обчисленні на 6,6%  – до $107,4 млрд.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close