1

За даними Міністерства фінансів, за перше півріччя обсяг непрацюючих кредитів в Укргазбанку скоротився на 10%, або на 0,8 млрд грн — до 8,4 млрд грн (для порівняння: у Приватбанку — 247,8 млрд грн, в Укрексімбанку — 72,7 млрд грн, в Ощадбанку — після списання кредитів на 25 млрд грн — 60,9 млрд грн).

“Укргазбанк має найменший обсяг та частку портфелю непрацюючих кредитів серед банків державного сектору”, — констатує Мінфін.

За його інформацією, за перше півріччя обсяг непрацюючих кредитів юросіб в Укргазбанку скоротився на 15%, або на 0,9 млрд грн до 5,4 млрд грн (частка NPL у портфелі знизилася до 14%), а працюючий кредитний портфель юросіб зріс на 1%, або на 0,2 млрд грн до 33 млрд грн. Обсяг непрацюючих кредитів фізосіб зріс на 2%, до 3 млрд грн (частка NPL у портфелі — 50%), а обсяг працюючих позик — на 6% до 2,9 млрд грн.

Як зауважує Мінфін, за перше півріччя в портфелі Укргазбанку зменшено прострочену заборгованість на 120 млн грн, у т.ч.: погашено власними коштами – 35 млн грн, реалізовано заставленого майна – 68 млн грн, прийнято заставленого майна на баланс банку – 17 млн грн.

Прибуток Укргазбанку за січень-липень — 554 млн грн, що майже вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року (тоді було 288 млн грн).

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close