4

За інформацією Національного банку, у січні-серпні 2019 року українські банки скоротили обсяги кредитування бізнесу, як у гривні, так і у валюті. Втім, портфель гривневих кредитів для населення зріс.

Протягом перших 8 місяців поточного року портфель гривневих кредитів для корпортативних клієнтів знизився на 3,1% (у серпні +1%), а валютний кредитний портфель зменшився на 4,9% (у серпні мінус 0,9%), передає Finbalance.

Що стосується портфелю гривневих кредитів для населення, то у 2019 році він збільшився на 15,7% (у серпні +1,6%), а валютних – скоротився на 11% (у серпні впав на 0,9%).

НБУ зафіксував збільшення обсягу гривневих коштів населення у банківській системі на 7,6% (у серпні на 1%). Обсяг валютних коштів українців піднявся на 6,9% (у серпні + 1,9%).

У той же час обсяг коштів корпоративного сектору у гривні зменшився на 2,3% (у серпні мінус 2,8%), а у валюті – зріс на 31% (але у серпні впав на 5%).

Нагадаємо, у червні НБУ зафіксував збільшення обсягів споживчого кредитування в Україні в останні 2 роки. Темпи видачі кредитів демонструють зростання + 30% рік до року.

Також було названо лідерів банківського кредитування українців.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close