5

У травні можуть частково зняти обмеження з роботи громадського транспорту

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував стратегію виходу України з карантину, яка розроблюється новоствореною Радою з питань економічного розвитку України. Про це глава уряду повідомив у Telegram-каналі.

«Наразі спільними зусиллями ми розроблюємо стратегію виходу з карантину, яку презентуємо наступного тижня. А вже зараз готові поділитися напрацюваннями», — зазначив Денис Шмигаль.

Так, до кінця квітня в Україні діятиме режим надзвичайної ситуації, однак вже в травні громадяни зможуть вийти на роботу. Також частково буде знято обмеження з роботи громадського транспорту.

Згодом, у червні-липні відбудеться завершення 2019-2020 навчального року та відновлення роботи громадського транспорту за новими правилами. Окрім цього, українцям дозволять відвідувати зони відпочинку, а людям похилого віку послаблять умови самоізоляції.

 
Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував створення у травні 500 тисяч робочих місць для українців.

Крім цього, глава уряду представив персональний склад Ради з питань економічного розвитку, яка працюватиме над комплексом заходів для подолання наслідків поширення COVID-19 в Україні.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close