2.3

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Так,  11 грудня парламент Франції підвищив пенсійний вік з 62 до 64 років попри масові протести.

Реформа має допомогти уряду побороти зростання дефіциту в пенсійному фонді, який за прогнозами до 2025 року буде понад 7 мільярдів євро.

5 грудня десятки тисяч французів влаштували загальнонаціональний страйк через плани уряду провести пенсійну реформу. Протестували лікарі, юристи, поліцейські, авіадиспетчери, водії громадського транспорту та низка інших професій.

7 грудня до страйку працівників громадського транспорту через пенсійну реформу додалися перекриття магістралей через протести транспортних компаній проти зростання цін на дизельне паливо.

Французькі залізниці планували скасувати від 85% до 90% швидкісних поїздів, регіональних і приміських електричок по всій країні.

Профспілки влаштовують протести через пенсійну реформу, яка передбачає перегляд чинної системи, коли представники окремих професій можуть виходити на пенсію раніше або отримувати підвищені виплати через важкі умови праці.

З 2025 року всі чинні 42 «спеціальні режими» виходу на пенсію повинна замінити універсальна система. Виходити на пенсію можна буде з 62 років, а отримувати повну пенсію без відрахувань — з 64 років. Цей вік планували поступово підвищувати.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close