© Володимир Ліпкан | 03.04.2025

 

 

В торгових війнах переможців не буває!

Нехай у США ретельно  Economics повивчають:

Бо мита, санкції — партнерства не скріпляють,

Вони є індикатором: тебе не поважають!

 

Яка мета, щоб мита так тотально вводить?

Демонструвати силу, владу, первородну міць?

Щоби над іншими уміло верховодить,

Не той це засадничий принцип: силоміць!

 

Через коліно ґвалт надмірний той здіймати,

Всіх митами зухвало і тотально нагинати.

До чого прагнуть нувориші, вискочні американські,

В них попіл в мозку, нуль стратегії й лібертаріанства.

 

Торгова чи реальна — то війна!

Яка завжди зневоднює ресурси.

Подумайте: кому геть вигідна вона,

Чи рахували вискочки всі ціни, індекси і курси?

 

Чи передбачили обурення і гнів народний,

Такий зухвалий і нахабно первородний.

Народ — не бидло, Маск і Ко хай зрозуміє:

Народ Америки — живе, і аж ніяк не животіє!

 

Технофашисти наново при владі,

Ідіоти нині в моді, аутисти при параді!

Всю лють до гуманізму і ненáвисть до його ідей,

Все увиразнюють у мирі : лишень без людей!

 

Війна початком має хибно-звабний інтерес,

Він в асиметрії з балансом миру полягає.

Війна завжди гальмує будь-який процес,

Війна до конструктиву жодного відношення не має!

 

Прокинься, людство, патріоти, інтелектуали.

Війна торгова — шлях у злидні, маргінали,

Ще трохи дать команді Трампа „порулити”

І світ вже на межі, інакше треба буде жити.

 

Нова Світобудова, неогуманізм,

Криптовалюти, цифровий тоталітаризм,

Мова ненависті, системні дії ворожнечі —

Весь світ ці покидьки ведуть до колотнечі!

 

В торгових війнах переможців не буває,

Хай хто там що про мита не співає!

Про все потрібно мирно стратегічно домовлятись,

З завданнями у спільності та єдності справлятись.

 

Під час лекції професора Анатолія Володимировича Яковця 3 квітня 2025 року

з питань комунікаційної політики в умовах торгових війн,

розпочатої режимом Трампа 2 квітня 2025 року проти усього світу.

ННІ міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Про автора

Close