13

Спрощена докапіталізація банків буде тривати до 2024 року.

Про це йдеться в ухваленому в першому читанні законопроекті № 3329-д.

Депутати вирішили пролонгувати на чотири роки, до 1 серпня 2024 року, дію закону «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

Необхідність продовження дії закону, на думку депутатів, полягає у потребі збереження оптимізованих процедур капіталізації та реорганізації банків в умовах нестабільної економічної ситуації у країні, зокрема у зв’язку з провадженням низки заходів для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби.

«Пропонуємо продовжити для банків строк, протягом якого вони зможуть за спрощеною процедурою здійснити реорганізацію шляхом приєднання, капіталізацію або добровільно припинити банківську діяльність без припинення юридичної особи до 2024 року. Такими спрощеними процедурами за час їх існування скористалась низка банків, які змогли залежно від обраної бізнес-моделі коректно та оптимально в часі трансформувати свою діяльність або збільшити капітал. Продовження строку дії закону, особливо з огляду на рецесію у світовій економіці, позитивно вплине на банківську систему України», – впевнені депутати.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close