20

Кошти зараховано на карткові рахунки, що відкриті родинами курсантів в банках на їхній вибір.

Родини військовослужбовців, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26Ш у Харківській області, отримали грошові виплати.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«Виплату в розмірі 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, проведено шляхом зарахування коштів на карткові рахунки, які відкриті родинами курсантів в установах банків на їхній вибір», — йдеться в повідомленні.

У Генштабі також додали, що на даний час продовжує працювати урядова комісія та триває робота з технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш.

Родинам екіпажу виплата буде здійснена після остаточного офіційного встановлення обставин та причин авіакатастрофи.

Авіакатастрофа Ан-26: що відомо

  • Ввечері 25 вересня поблизу Чугуєва під час тренувальних польотів зазнав катастрофи військовий літак Ан-26, на борту якого перебували 27 осіб — військові льотчики і курсанти університету Повітряних сил ім. Кожедуба. Вижив тільки один курсант.
  • Державне бюро розслідувань назвало чотири версії катастрофи літака. Серед них – технічна несправність агрегатів літака, неналежне виконання обов’язків членами екіпажу, неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за управління польотами, та неналежне технічне обслуговування літака.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close