15

Через проблеми з Держбюджетом на поточний рік заплановані проєкти поставили в чергу на отримання фінансування. У підсумку по всій країні зупинено сотні будівництв.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав мер Дніпра Борис Філатов, передає Цензор.НЕТ.

«Ну що, приїхали? Фактично від сьогодні, вперше за останні роки, в країні введено «КАРТОТЕКУ». Хто знає, той зрозуміє. У двох словах, це відбувається тоді, коли держбюджет з’їжджає в «червоне» і не в змозі виконувати одночасно всі зобов’язання. Тоді всіх ставлять у чергу. Місцеве самоврядування поки що нижчеопублікований документ торкнеться лише в частині ДФРР (Державного фонду регіонального розвитку. — Ред.), але що буде далі», — розповів мер Дніпра.

«Хоча й так не солодко. Соцеконом на території ці хлопчики на самокатах вже грохнули, ДФРР — ставайте в чергу за грошима. По всій країні зупинено сотні будівництв: лікарні, школи, дитячі садочки, які місцеве самоврядування робило спільно з держбюджетом або за його рахунок. Доброго ранку. Слів немає. Залишилися одні висловлювання. Але для вітчизняних медіа це не інформпривід, що залунали перші дзвінки всеосяжного п@здецю, їх більше цікавить далекий Трамп», — резюмував Філатов.

Провал бюджету: Кабмін зупинив фінансування будівництва по всій країні 01

Провал бюджету: Кабмін зупинив фінансування будівництва по всій країні 02

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close