13

Постраждала в потязі Київ-Рахів Надія Полякова зможе отримати від страхової компанії суму із розрахунку 204 гривені за день лікарняного.

Про це Громадському радіо розповіла директорка департаменту медичного та особистого страхування страхової компанії «Арсенал Страхування» Вікторія Чорна, передає Громадське радіо.

При цьому компенсації витрат на лікування не передбачені. За словами Чорної, страхова компанія діє відповідно до постанови Кабінету міністрів про особисте страхування від нещасних випадків на транспорті.

«Ми будемо здійснювати виплату залежно від тривалості її перебування на лікуванні, як регламентує законодавство, – за кожен день непрацездатності по 204 гривні. Ми діємо в рамках законодавства, за яким за кожен день непрацездатності ми маємо виплатити 0,2 відсотка від страхової суми. Страхова сума теж визначена цієї постановою – це 102 тисячі гривень на застрахованого», – сказала Чорна.

Постраждала зможе отримати кошти після завершення лікування або ж частинами під час лікування, уточнила представниця страхової компанії.

Як розповіла Громадському радіо постраждала Надія Полякова, вона проведе в лікарні щонайменше місяць. У жінки перелом тазу.

«Апарат, який поставили, – десь 5 тисяч доларів коштує. Одну томографію мені вже зробили – теж десь 800 гривень, 5 рентгенів до операції, 5 після… Я в шоці, це дуже недешево», – розповіла жінка.

Як розповідає постраждала, 22 грудня, коли вона їхала в потязі Київ-Рахів, на неї впала верхня полиця разом із іншою пасажиркою. В Укрзалізниці Громадському радіо заявили, що полиця була справна. Вагон, у якому стався інцидент, і далі возить пасажирів, розповідав директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close