5

Департамент поліції Баргерсвілля першим в США придбав нову Tesla Model 3 в якості патрульної машини замість Dodge Charger і за рік майже окупив різницю в ціні.

Начальник поліції міста Баргерсвілль в американському штаті Індіана в минулому році замість звичного седана Dodge Charger першим серед всіх поліцейських в США вирішив купити електрокар Tesla Model 3 в якості нового патрульного автомобіля. Tesla виявилася дорожчою (41 945 доларів), ніж Dodge (33 612 доларів), проте Тодд Бертрам був упевнений, що різницю в 8333 долара можна буде досить швидко відшкодувати. І виявився правий, тому що перехід поліції з Dodge на Tesla майже окупився за рік.

Завдяки значно нижчим експлуатаційним витратам перший рік патрулювання на Model 3 приніс поліції Баргерсвілля 6755 доларів економії, що майже відповідає різниці в ціні в порівнянні з Charger. Бертрам опублікував в Twitter таблицю з витратами, з якої помітно, що Model 3 може не тільки похвалитися нульовими витратами на обслуговування, але і витрати на електроенергію виявилися набагато нижче вартості бензину. Як бонус, Tesla швидше і тихіше, ніж Dodge.

Про автора

Close