Ощадбанк та уряд домовилися про подовження терміну для ідентифікації одержувачів пенсій
У зв’язку із завершенням карантину Ощадбанк мав відновити фізичну ідентифікацію одержувачів пенсій та соціальних допомог серед внутрішньо переміщених осіб.
Ощадбанк планував провести ідентифікацію пенсіонерів і ВПО до 1-го вересня. Однак фінустанова та уряд домовилися про продовження терміну для ідентифікації одержувачів пенсій до кінця січня 2024 року. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.
Нещодавно внутрішні переселенці почали отримувати смс-повідомлення від Ощадбанку про те, що до 1 вересня потрібно пройти ідентифікацію у відділеннях банку. Це питання обговорили на Координаційному штабі з ВПО. У результаті сторони домовилися, що Ощадбанк припинить таку смс-розсилку і подовжить для одержувачів пенсій термін для ідентифікації, – ідеться в повідомленні.
Для тих же, хто отримує соцвиплати, її скасують зовсім, оскільки термін виплат обмежений 6 місяцями.
Таку ідентифікацію до карантину пенсіонерам слід було проходити кожні півроку. Інакше банківські картки блокувалися.
Наразі Міністерство соціальної політики працює над проєктом відповідних нормативних змін, які буде ухвалено найближчим часом.
Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.
Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.