6

Національний банк України запропонував заборонити використовувати поточні рахунки В уряді запевнили, що посилення правил для ФОПів не зачепить ITівців та фрілансерів В уряді запевнили, що посилення правил для ФОПів не зачепить ITівців та фрілансерів фізосіб-підприємців для здійснення операцій, які пов’язані з особистими потребами.

Така норма з’явилася у проєкті постанови НБУ, який вносить зміни до «Інструкції про відкриття та закриття рахунків клієнтів банків».

Якщо постанову ухвалять, в інструкцію додадуть такий абзац: «Забороняється використовувати поточні рахунки фізосіб-підприємців, які займаються незалежною професійною діяльністю для здійснення операцій, пов’язаних з особистими потребами».

Наразі невідомо, як будуть контролюватися використання коштів.

Але заборона може стосуватися і зняття грошей в банкоматі або банку: останній може вимагати від ФОПа документи, на підставі яких здійснюється розрахунок готівкою (наприклад, договір поставки або закупівельний акт).

Проєкт постанови проходить стадію громадського обговорення, пропозиції до нього можна надсилати до 12 вересня.

Нагадаємо, 9 серпня депутат від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев заявив, що найближчим часом в Україні почнуть боротися з ухиленням від сплати податків через використання У партії «Слуга народу» пояснили, як боротимуться з ухиленням від податків через використання ФОПів У партії «Слуга народу» пояснили, як боротимуться з ухиленням від податків через використання ФОПів фізичних осіб-підприємців (ФОПів).

Хотите обсудить эту новость? Присоединяйтесь к телеграм-чату Lipkan Life Insurance.

Подписывайтесь на наши аккаунты в Telegram и Facebook, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.

Про автора

Close