16

Медики розповіли, якими проблемами зі здоров’ям можуть загрожувати часті поїздки за кермом автомобільного транспорту. Щоб хоч якось зменшити ризики, профільні фахівці рекомендують відмовлятися від водіння на один день в тиждень.

При цьому медики попереджають, що часті поїздки на машині серйозно загрожують здоров’ю, оскільки можуть спровокувати найрізноманітніші захворювання. За словами кардіологів, якщо людина багато часу проводить за кермом у неї може розвинутися гіподинамія, яка негативно впливає на роботу серцево-судинної системи. Це загрожує серцевою недостатністю. Також слід враховувати, що недолік фізичного навантаження може спровокувати гіпертонію, яка є прямою загрозою виникнення інсультів та інфарктів. Спровокувати захворювання серця також можуть стресові ситуації на дорозі. Крім цього, у людей з нестачею руху розвивається ризик виникнення ожиріння, цукрового діабету і атеросклерозу, пише ukrhealth.

Постійне перебування за кермом також загрожує проблемами з опорно-руховим апаратом. Кровообіг в хребті і суглобах порушується, внаслідок чого виникає запалення, яке призводить до серйозних захворювань, в тому числі остеохондрозу. Нерідко водії страждають від хребетних гриж і протрузій. Їх теж провокує довге перебування за кермом. Такі патології можуть навіть привести до часткового або повного паралічу.

Медики рекомендують не забувати про важливість руху на ногах і закликають обов’язково виділяти час для піших прогулянок. Крім цього захистити здоров’я допоможуть перерви в дорозі кожні 2-3 години. В цей час фахівці рекомендують не просто виходити з машини, але і робити прості вправи типу нахилів і присідань.

Про автора

Close