20190407_150009

Наше фінансове майбутнє залежить від наших сьогоднішніх дій. Не стільки від дій Президента, уряду, а саме від нас.

Для того, щоб ці дії були цілеспрямованими та усвідомленими, людина потребує певних знань, які є необхідними для формування стійкої спроможності для здійснення ефективних дій з фінансами як зараз, так і в майбутньому. Мені почасти доводиться чути: дайте мені гроші , а я вже знаю, що з ними робитиму. Ці слова, на жаль, лунають дуже часто: дайте гроші…. Але, якщо б людина, наприклад, мала знання щодо грошей, то вона мала б ці гроші. Не можна знати як ефективно витрачати кошти, не навчившись їй ефективно заробляти. Адже цей процес — грошового потоку має як вхід, так и вихід. Бідні люди тому і бідні, що не володіють навіть азами фінансовоїх грамотності. Тому коли навіть у спадок їм щось і дістається, то через брак знань, ці гроші, або матеріальні ресурси одразу ж зникають… Тому я б дещо переформулював фразу: не «дайте гроші», а

навчіть ефективно управляти фінансовими продуктами та послугами.

Ось це — інший бік справи.

Фінансова грамотність виступає важливим і необхідним елементом розвитку будь-якої ефективної людини. Більше того, чим вища фінансова грамотність соціальної системи, тим вищі показники рівня життя в ній.

За даними проведених досліджень, 52% українців зберігають готівку вдома, а середній рівень фінансової грамотності в українців найнижчий з усіх 30 країн Організації економічного співробітництва та розвитку. Такі результати соціологічного дослідження проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», який був створений за підтримки Національного банку України.

Показник України за рівнем фінансової грамотності – 1,6 з 21 можливого балу. Читайте більше тут: https://zik.ua/…/ukraintsi_vyyavylysya_naybilsh_finansovo_n…

Одним із важливих напрямків моєї діяльності є здійснення свого внеску у формування фінансової грамотності українців як свідомої та освіченої історичної, ефективної та щасливої нації.

Цікавими є, до речі, такі цифри, які містяться в наведеному дослідженні: з усіх опитаних 70% людей сказали, що готові вчитися,а 60% з них готові це робити навіть самостійно.

Отже фінансова грамотність — потреба більшості наших громадян.

Я власно беру безпосередню учсть в процесі реалізації даних потреб стосовно підвищення рівня фінансової грамотності. Тому готовий допомагати кожному, хто виявить свідоме бажання.

Кожен для себе вирішує шляхи отримання тих чи інших знань, формування підходів до розуміння фінансових понять, а головне власних можливостей щодо використання широкого спектра фінансових послуг та фінансових продуктів.

Тому, можливо, варто, бодай, скористатися можливістю навчання в одній із найкращих бізнес академій України компанії Старлайф, де є унікальна можливість змінити не лише своє майбутнє, а й майбутнє своєї родини і країни в цілому.

Фінансова грамотність людини — вибір лише самої людини! Подумайте про те, як би кофмортно було Вам жити в майбутньому, володіючи фінансовими знаннями.

Адже саме від знань, правильних умінь та навичок залежить ваше особисте благополуччя і заможність.

Про автора

Close